Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тринога Zeox Tripod Tele
Конструкція складається з 3х секційних телескопічних ніжок та висувної центральної штанги.
Тип кріплення голови - стандартне різьблення
Матеріал - алюміній
Ещё больше ассортимента на Fishsecret.com.ua
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zeox |
| Країна виробник | Китай |
| Мінімальна висота | 53 см |
| Максимальна висота | 150 см |
| Тип | Трипод |
| Вага | 1.6 кг |
| Стан | Новий |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 56 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фірма | Zeox |
- Ціна: 1 340 ₴








