Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стілець складаний туристичний

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Weida |
| Країна виробник | Китай |
| Тип туристичних меблів | Стілець без спинки |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Ширина стільця | 300 мм |
| Глибина стільця | 250 мм |
| Висота сидіння стільця | 400 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
- Ціна: 345 ₴






