
Раскладное кресло для рыбалки с откидным столиком Golden Catch
3 500 ₴
3 150 ₴
- В наличии
- Код: 7439025
- +380 (98) 209-32-99Киевстар
Класичне рибальське крісло зі столиком. Дуже корисна модель як для відпочинку на природі, так і з вудкою біля води.
Рибалки високо оцінять це крісло, оскільки під правою рукою розміщений столик, на якому можна розкласти наживку, насадки і безліч аксесуарів необхідних на риболовлі.
В столику є отвір-підстаканник в якому фіксується чашка.
Конструкція ніжок зроблена таким чином, щоб не занурюватися в ґрунт.
Проста і зручна конструкція, швидко і легко розкладається. В комплекті чохол для транстпортування та зберігання.
• Материал: 600D полиэстер
• Рама: d=25 мм, 25х12 мм стальная труба
• Высота спинки: 47 см
• Ширина спинки: 50 см
• Размеры сиденья: 40х50 см
• Размеры столика: 30х25 см
• Вес, кг: 6.4
• Максимальная нагрузка: 120 кг
• В сборе: 85х47 см
• Чехол в комплекте
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | EOS |
| Страна производитель | Китай |
| Тип туристической мебели | Стул со спинкой и подлокотниками |
| Материал каркаса (опор) | Сталь |
| Материал сиденья | Ткань |
| Материал спинки | Ткань |
| Откидной столик на подлокотнике | Да |
| Подстаканник | 1 |
| Регулируемые опоры | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Чехол для хранения и транспортировки | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Ширина стула | 400 мм |
| Глубина стула | 500 мм |
| Высота сиденья стула | 500 мм |
| Вес | 6.4 кг |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Серый |
| толщина каркаса | |
| толщина каркаса | 20 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Фирма | Golden Catch |
- Цена: 3 150 ₴






